Odwiedzin: 8646 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

HUNTER (piesek)


BASTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - Starsze Newsy

Newsy

272015
stycznia
Strona Adopcje Dobermanów
Szukamy osób chętnych do administracji strony!

UWAGA!
Do przekazania w dobre ręce Strona Adopcje Dobermanów!
www.dobermany.eadopcje.org


Jedynym warunkiem przejęcia strony jest to, że trzeba zrobić porządek z wcześniejszymi ogłoszeniami i zamieszczać na niej nowe.

Więc jeżeli jesteś wolontariuszem czy innym miłośnikiem dobermanów i chcesz administrować dobrze działającą stronę oraz nadzorować ogłoszenia i wrzucać nowe - skontaktuj się z nami Emotikon smile

Nie wykluczamy przekazania uprawnień administracyjnych kilku osobom. Co najważniejsze - strona musi pozostać niezależna. Tzn. jak najbardziej i wręcz powinny się na niej znaleźć ogłoszenia i aktualności dotyczące różnych organizacji prozwierzęcych, ale strona formalnie nie ma należeć do żadnej z nich - tylko służyć WSZYSTKIM potrzebującym dobermanom!

Dlatego najlepiej, gdyby znalazły się osoby z różnych fundacji i stowarzyszeń, które podejmą się wrzucania aktualnych ogłoszeń oraz aktualności. Potencjał jest dobry, więc warto go wykorzystać tym bardziej, ze może pomóc wielu zwierzętom znaleźć dom Emotikon smile

Jeżeli chodzi o skrypt i wygląd graficzny strony, cały projekt eAdopcje będzie zmieniał skrypt i grafikę na wersje responsywne (czyli dopasowujące się do urządzeń mobilnych) na przełomie I/II kwartału br. Jeżeli znajdzie się opiekun strony, ta również załapie się na zmiany w których aktualny opiekun będzie mógł uczestniczyć.

Zainteresowanych prosimy o wiadomość na adres kontakt@redrocks.pl

Dodane przez: Anashar