Odwiedzin: 25153 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

BASTER (piesek)


HUNTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - Za Tęczowym Mostem (*) - LALKA, suka, 7 lat, ,,, (warmińsko-mazurskie) wstecz

LALKA (ID: 200) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 13:18, 17.11.2009
Ogłoszenie dodane przez: azja9LALKA


Umaszczenie: mieszane
ID: 200
Imię: LALKA
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: ,,,
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
została znaleziona na ulicy. Była w tragicznym stanie. Była wychudzona, miała straszne zapalenie spojówek (praktycznie nic nie widziała) i chore uszy. Gdy skończyła kwarantannę pojechała do lecznicy na badania. Na szczęście okazało się, że sunia jest zdrowa. Teraz nadal jest chuda, ale powolutku przybiera na wadze. Oczy i uszy zostały wyleczone.
LALKA to psi ideał. To typowa domowa sunia. Nie załatwia się w pomieszczeniu, zawsze sygnalizuje potrzebę wyjścia. Zna komendy: siad, daj łapę i daj głos, ale wykonuje je tylko wtedy gdy wie, że dostanie nagrodę. Uwielbia bawić się patykami, które zawsze zostawia przed wejściem do boksu. Sunia jest przesympatyczna, uwielbia pieszczoty i głaskanie. Bardzo tęskni za człowiekiem. Gdy zostaje sama w boksie płacze i stara się wydostać. Dobrze dogaduje się z innymi psami obu płci. Nie przepada za kotami. Gdy nabierze sił zostanie wysterylizowana.
LALKA po sterylizacji i leczeniu we wrześniu 2008r znalazła nowy dom, po jej odejsciu za TM panstow adoptowali kolejna dobeczkę-krakowska TINĘ:)Więcej zdjęć: