Odwiedzin: 20600 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

BASTER (piesek)


HUNTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - W Niemczech<br /> - SUNKA/YETI, suka, 4 lata, ,,, (dolnośląskie) wstecz

SUNKA/YETI (ID: 277) - W Niemczech

Data dodania ogłoszenia: 15:13, 18.11.2009
Ogłoszenie dodane przez: azja9SUNKA/YETI


Umaszczenie: mieszane
ID: 277
Imię: SUNKA/YETI
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: ,,,
Województwo: dolnośląskie

Status: W Niemczech

Charakter:
YETI został znaleziony w wojwództwie dolnośląskim przy granicy polsko czeskiej w Okrzeszynie. Jak przypuszczamy został wyrzucony przez właścicieli z auta, zaglądał do samochodów. Jest bardzo łagodny, spokojny, nie wykazuje agresji, szuka kontaktu z człowiekiem. Jest bardzo wychudzony, ma ranę na zadku.

Tak kilkanascie dni temu ogłaszaliśmy dobka, który wkrótce został adoptowany ze schroniska. Minęło kilka dni i trafiła do nas ona:

SUNKA to śliczna, stateczna już dobermanka, bardzo dobrze ułożona, posłuszna, reaguje na komendę "siad" i "daj łapę". Widać, że ubi kontakt z ludźmi i pieszczoty, jest bardzo łagodna, nie widać w niej agresji ani wobec ludzi ani wobec innych zwierząt.

CZUJNE OKO CIOTECZEK WYPATRZYŁO, ŻE TO TEN SAM PIES!!! Jak to możliwe, że osoby, które opisywały nam go pierwsze widziały samaca a teraz jest to sunia? Nie wiemy! Ale wiemy jedno - to zwierzątko potrzebuje domu!

SUNKA 4 listopada 2007 roku pojechała do Niemiec, aktualnie jest tam pod opieką w DT i czeka na nowy domek!Więcej zdjęć: