Odwiedzin: 13545 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

HUNTER (piesek)


BASTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - W Niemczech<br /> - Rubi-Baron, pies, 2 lata, Mielec (podkarpackie) wstecz

Rubi-Baron (ID: 319) - W Niemczech

Data dodania ogłoszenia: 13:39, 19.11.2009
Ogłoszenie dodane przez: azja9Rubi-Baron


Umaszczenie: mieszane
ID: 319
Imię: Rubi-Baron
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Mielec
Województwo: podkarpackie

Status: W Niemczech

Charakter:
RUBI to dobermano wyżeł, trudno powiedzieć czego ma w sobie więcej. Psiak prawdopodobnie został wyrzucony z samochodu - plątał się kilka dni koło głównej drogi w Rzeszowie - Przybyszówce. Jest jeszcze mocno wychudzony, ale ma doskonały apetyt i nabiera na wadze. Przygarnął go pewien pan lecz nie może go zatrzymać u siebie. Prawdopodobnie psiak był trzymany w domu - lubi w nim przebywać. Chętnie wsiada do samochodu. Bardzo łagodny w stosunku do ludzi, świetnie bawi się z piłką.

Historia RUBIEGO ma ciąg dalszy... niestety smutniejszy :( RUBI został porzucony przez swojego tymczasowego opiekuna, podobno został oddany do przytuliska w Swilczy, jak to się stało, że błąkał się samotnie po Mielcu? Dziś psiak jest w Mielcu - wychudzony, marznący w budzie, smutny...
RUBI jest przeniesiony o hoteliku, przez kilka dni był pod stałą opieką weterynaryjną dzięki czemu jego stan poprawia się!

15 marca 2008 roku RUBI w doskonałej kondycji wyjechał do Niemiec.rok potem dolaczyla do niego kolezanka z Polski Maja!!!Więcej zdjęć: