Odwiedzin: 23868 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

HUNTER (piesek)


BASTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - Za Tęczowym Mostem (*) - PLASTER, pies, 10 miesięcy, Mikołów (śląskie) wstecz

PLASTER (ID: 445) - Za Tęczowym Mostem (*)Data dodania ogłoszenia: 14:14, 02.06.2010 | Aktualizacja: 10:36, 09.03.2013
Ogłoszenie dodane przez: azja9PLASTER


Umaszczenie: czarno-podpalane
ID: 445
Imię: PLASTER
Płeć: piesek
Wiek: 10 miesięcy
Miasto: Mikołów
Województwo: śląskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
PLASTER - doberman znaleziony 19 maja 2010 roku na parkingu dla TIRów przy autostradzie A4 (obok zjadu na Strzelce Opolskie), błąkał się tam conajmniej dwa dni dokarmiany przez kerowców.
Pies jest czarny podpalany, całkowicie niekopiowany, duży. Jest młody, do roku, zachowuje się chwilami jak szczeniak. Jest w dobrej kondycji, ktos o niego dbał.


PLASTER jest nieco wystraszony sytuacją, bardzo szuka towarzystwa człowieka, na którym mógłby sie oprzeć i któremu moze zaufać. Lgnie do kobiet. Sprawia wrazenie psa rozpieszczonego przez ludzi, swietnie czuje się w warunkach mieszkania w bloku, zachowuje czystość, sygnalizuje potrzeby fizjologiczne. Potrafi chodzić na smyczy, bawi się gryzakiem, bez problemu poddał się badaniom u weteynarza. Jest nieco nerwowy i niepewny siebie ale w zaistniałej syuacji jest to zachowanie normalne.

PLASTER czeka na włascieila, byc może komuś zginał, uciekł a być moze potrzebny będzie nowy opiekun. To pies dla człowieka o duzej cierpliwości i wyrozumiałości. Psiak jest młody i można go świetnie wychować trzeba jednak poświecic mu sporo czasu i uwagi. Nowy opiekun moze liczyć na wsparcie w wychowaniu i skzoleniu PLASTRA. Adopcja poprzedzona będzie rozmowa i konieczne będzie spisanie umowy adopcyjnej.

PLASTER w czerwcu 2010 znalazł dom :) Ma na imię KAZAN i mieszka w Częstochowie z koleżanką ONką i nową rodziną. Dziękujemy!


Inne:
9 marca 2013 roku PLASTER, który został KAZANEM umarł i odszedł za TM :(((
dwa dni wcześniej miał skręt żołądka, przeszedł ciążką operację... niestety nie przeżył...


Więcej zdjęć: