Odwiedzin: 41301 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

HUNTER (piesek)


BASTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - w Nowym Domu - LUIS, pies, 5 lat, ... (dolnośląskie) wstecz

LUIS (ID: 593) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 09:47, 22.11.2011 | Aktualizacja: 10:25, 06.04.2012
Ogłoszenie dodane przez: KlementynkaLUIS


Umaszczenie: czarno-podpalane
ID: 593
Imię: LUIS
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: ...
Województwo: dolnośląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
LUIS jest psem sympatycznym, chętnie nawiązuje kontakt z człowiekiem. Zna kilka komend podstawowych, wymaga nieco dopracowania karności. Pies wychowany był w mieszkaniu, potrafi się w nim zachować, nie niszczy i nie hałasuje. Wobec innych psów jest obojętny.


Inne:
A oto co pisze o nim nowa właścicielka "Więc tak,... trudno mi pisać o nim :))

Marzenie o Dobermanie...spełnione!
Luis trafił do mnie 06.12.11r. o 22:30 :) Mieliśmy dzięki sobie miłe mikołajki, byliśmy dla siebie prezentem :)
Rano o 7godz. wyruszyliśmy 40km do stadniny koni. Słuchał się mnie bardzo całą drogę, a jak dotarliśmy na konie spóściłam go luzem żeby się wybiegał i wyszalał.. może trochę ryzykowne, bo nie znaliśmy się, ale czułam, że robię dobrze. Miałam racje był grzeczny i biegał, ale cały czas z uwagą na mnie. Zadomowienie się u mnie zajęło mu 3 dni :) Po tygodniu Pani Irenka H. przyjechała do stajni zobaczyć Luisa i podpisać umowę. Po tygodniu już byliśmy jakoś zgrani mimo czasu jaki razem jesteśmy :) Pani Irenka sama powiedziała, że Luis się pilnuje mnie i jest za mną :))

Jutro czyli 06.04.12r. mija nam 4 miesiące razem, a czuje się jakbyśmy byli od początku razem. Każdy z domowników jest w nim zakochany po jego długie uszy :D Luis jest typem kanapowca powiedzmy. Lubi wygodę.. posłanko musi być mięciutkie i wygodne :) Ma swoje ogromne legowisko.. jak idzie lulu ma dwie poduszki i kołdrę :P Musi byc przykryty na noc, bo kręci się po całym mieszkaniu jak nie jest. Czasem sobie chrapie jak śpi albo ma otwarty pyszczek. Gdy ktoś puka do drzwi stawa cały blok na baczności swoim szczekaniem, a do tego dołącza sie mój drugi piesek :P Ale jak już ktoś wchodzi do domku to cieszy się jak dziecko małe i zawsze bierze jakiegoś buta do pyszczka i z nim lata po domu. Jak każdy Dobermanek kocha długie i energiczne spacerki :) Jego ulubiona zabawka to piłeczka mimo iż ma innych już ich cały koszyczek :) Miał jeszcze misie, ale delikatnie je rozrywał w jednym miejscu i wyciągał środek wtedy na niego mówię " Kuba rozpruwacz" hehe :P Kochaaa jedzonko!!! Jak widzi jedzenie jest zahipnotyzowany aż mu oczy wychodzą, a ślina cieknie jak wodospad :D Taki piękny jego urok.

Zawsze od dziecka chciałam mieć dobermana i w końcu mam.. idealnego towarzysza dzięki WAM! :*
Jest dla mnie najwspanialszy! Nie ma takich słów ile on dla mnie znaczy i jak się cieszę, że go mam."

6 grudnia 2011, jako prezent od mikołaja, LUIS otrzymał nowy domek - wrócił do Wrocławia!

LUIS przebywa w schronisku we Wrocławiu od kilkunastu tygodni, został dotkliwie pogryziony przez inne psy. Obecnie jest po zabiegu kastracji i w izolatce czeka na wyjazd do DT pod Warszawę.
Pies trafił do schroniska po tym jak jego opiekun został pozbawiony wolności.

LUIS od 24.11. mieszka w hoteliku w okolicach Warszawy. Teraz tylko czekamy na domek!


Więcej zdjęć: