Odwiedzin: 25183 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

HUNTER (piesek)


BASTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - Za Tęczowym Mostem (*) - DOBI, pies, 6 lat, ... (wielkopolskie) wstecz

DOBI (ID: 600) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 19:00, 05.12.2011 | Aktualizacja: 19:45, 18.10.2012
Ogłoszenie dodane przez: KlementynkaDOBI


Umaszczenie: czarno-podpalane
ID: 600
Imię: DOBI
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: ...
Województwo: wielkopolskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
18.10.2012 DOBI odszedł za Tęczowy Most, cierpiał na martwicę trzustki. Już nie cierpi.

10.10.2012... stan DOBKA pogarsza się gwałtownie, psiak schudł, można uczyć się anatomii. On nie przeżyje zimy w schronisku.

Pies z kojca. Odebrany z interwencji. Bardzo cieszy się w kojcu na kontakt z człowiekiem. Na wybiegu podchodzi niechętnie. Nie przejawia agresji w stosunku do ludzi. Psa, z którym mieszkał w kojcu zdominował. Aktualnie mieszka samodzielnie. Stosunku do mniejszych psów i kotów nie sprawdzaliśmy.


Inne:
Normalność… różną miarą się mierzy… ja uczę się jej… w schronisku. Tutaj mam światło, jedzenie i picie, zamiast kija, kopniaka i pustej miski… Ludzie ze schroniska wydarli mnie siłą mojemu panu… trzymał mnie bardzo długo w …piwnicy… bez jedzenia i światła… kiedy po mnie przyjechał samochód z ratunkiem nawet nie byłem pewien, czy żyję… Jeśli mam mieć nowy dom nawet z choć trochę podobnym panem do poprzedniego, to błagam Was - zostawcie mnie w schronisku… Cierpienie nie zna miary… ale mnie już więcej nie trzeba… Dopiero uczę się ludzi… Nie lubię stresujących sytuacji, agresji, dopiero przekonuję się do ludzi, że nie każdy kto mnie woła, chce zamknąć w piwnicy… URATUJ MOJE ŻYCIE… udowodnij, że świat nie jest taki zły… czekam na Ciebie z drżącym sercem…!


Więcej zdjęć: