Odwiedzin: 23205 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

BASTER (piesek)


HUNTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - Za Tęczowym Mostem (*) - Bazyl, pies, 8 lat, ,,,, (wielkopolskie) wstecz

Bazyl (ID: 77) - Za Tęczowym Mostem (*)Data dodania ogłoszenia: 14:15, 16.11.2009 | Aktualizacja: 21:00, 29.11.2010
Ogłoszenie dodane przez: azja9Bazyl


Umaszczenie: czarno-podpalane
ID: 77
Imię: Bazyl
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: ,,,,
Województwo: wielkopolskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?... Odpowiem... tak, śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił, że kocha, o wspólnych spacerach do lasu... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co raz przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje.

Tam właśnie siedział, wychudzony, smutny, porzucony... Człowiek zgotował mu taki los... Miał przyjaciela, potem, kiedy okazało się, że jest stary, chory - porzucił. "Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę."
W imieniu BAZYLA prosimy o pomoc w ratowaniu jego życia, zdrowia, godnego życia i śmierci, która i tak nam go odbierze. Codziennie musi dostać leki, które podtrzymują jego życie, poprawiają komfort życia. Główną chorobą, na którą choruje jest kardiomiopatia, ale także powiększona wątroba i śledziona. Zwracamy się do wszystkich wrażliwych na krzywdę zwierząt ludzi o pomoc. Potrzebujemy środków finansowych na leczenie, każda kwota przekazana na konto, to dla niego życie.

BAZYL odszedł za Tęczowy Most 18 września 2009r, do końca otoczony był troską i czułością w domku tymczasowym.
Więcej zdjęć: