Odwiedzin: 41386 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

HUNTER (piesek)


BASTER (piesek)
REKLAMA


stat4u
Adopcje Dobermanów - W Niemczech<br /> - Meggi, suka, 6 lat, Koszalin (zachodniopomorskie) wstecz

Meggi (ID: 811) - W Niemczech

Data dodania ogłoszenia: 20:41, 23.02.2014
Ogłoszenie dodane przez: orisMeggi


Umaszczenie:
ID: 811
Imię: Meggi
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat
Miasto: Koszalin
Województwo: zachodniopomorskie

Status: W Niemczech

Charakter:
MEGI to jedna z jedenastu ofiar pseudohodowli zlikwidowanej ponad 3 lata temu w Szczecinie. Po odebraniu od właściciela spędziła trzy lata w kojcu w schronisku bez możliwości spacerów, zabaw i kontaktu z ludźmi, tylko beton... W październiku br sytuacja prawna uległa zmianie i MEGI odzyskała szansę na wolność i nowe życie.

Dzięki pomocy wolontariuszy i miłośniczki dobermanów została zabrana ze schroniska i zamieszkała w domku tymczasowym pod dobrą i fachową opieką... Niestety, mimo opieki, wsparcia psiego towarzysza MEGI ma ogromne problemy z zaakceptowaniem klatki schodowej w bloku! Konieczność pokonania czterech pięter schodów powoduje u niej ogromny stres i przerażenie, suczka zamyka się w sobie i żadne sposoby nie pomagają.
MEGI potrafi nawiązać kontakt z ludźmi i psami, przełamuje swoje lęki, jest łagodna ale schody ją przerażają, blokują... MEGI chodzi w pampersach ale przecież nie może tak całe życie!!! Idealnym dla niej miejscem będzie dom ze swobodnym dostępem do ogrodu w spokojnej okolicy! Z całym światem się oswoi przy cierpliwości i miłości ze strony Opiekuna ale musimy dać jej szansę. Szukamy domu!!!

MEGI ma około 6 lat, jest wciąż słaba, bywa osowiała, potrafi przespać niemal całą dobę ale jest w niej wola życia. Będzie potrzebowała opieki weterynaryjnej, obserwacji i badań ale najważniejszy jest teraz spokój i czas! Suczka jest drobna, mała, taki mini doberek!
Nie chcemy suni przerzucać z miejsca na miejsce ale błagamy o pomoc dla niej! rozsądną, przemyślaną i być może kilkumiesięczną! Najchętniej okolice Koszalina, Szczecina, Trójmiasta ale innych lokalizacji nie przekreślamy


Inne:
22 lutego 2014 MEGI wyruszyła w podróż! Dziś jest już w nowym domku! Podróż przebiegła bez problemów i teraz panienka odpoczywa!


Więcej zdjęć: